Thunder Token ve ThunderCore Stablecoin’leri, Artık SWFT AllChain Swap’da!

Thunder Türkiye!
3 min readSep 2, 2021

Thunder Token (TT) ve ThunderCore stablecoinleri, yani TT-BUSD, TT-USDT ve TT-USDC, SWFT AllChain Swap’da piyasaya sürüldü. SWFT blok zinciri artık bu zincirler arası varlıkların 300'den fazla kripto para birimiyle doğrudan değişimini destekliyor.

SWFT blockchaini, dünyaca ünlü bir cross-chain anlık trade platformu ve toplu ödeme ağıdır. Kullanıcıların kayıt gerektirmeden merkezi olmayan işlemleri gerçekleştirmelerine olanak tanır ve transfer ortamı olarak standart temel para birimlerine (BTC, USDT vb.) ihtiyaç duymadan kripto para birimleri arasında doğrudan alışverişi ve ödemeyi destekler.

2019'da SWFT, TT ile 180'den fazla para biriminin doğrudan değişimini desteklerken, aynı zamanda WeChat, Alibaba ve Baidu tarafından kullanılan ve yılda 3 milyardan fazla işlemi olan kırmızı zarf ve ödeme işlevi olarak sunuyor.

ThunderCore blok zincirinde toplam 4 kripto para birimini destekleyen SWFT AllChain Swap, iki tarafın daha sağlam bir dijital varlık ödeme ekosistemi oluşturmaya yönelik ortak çabalarının devam ettiğini gösteriyor.

ThunderCore, blok zinciri birlikte çalışabilirliğinin büyük bir inancı ve uzun süredir uygulayıcısıdır. Ethereum, Binance Smart Chain (BSC) ve Huobi Eco Chain (HECO) ile zincirler arası entegrasyonumuzdan sonra, küresel kripto piyasası değerinin %70'inden fazlası ThunderCore blok zincirinde sorunsuz bir şekilde dolaşabilir. ETH, WBTC, BNB ve HT gibi ana para birimlerine ek olarak USDT, USDC, BUSD ve HUSD gibi sabit paraların tümü ThunderCore ekosistemine hızla akıyor. Bu zincirler arası varlıkların tümü, özellikle DEX TTSwap, TTMining ve çok daha fazlası gibi DeFi protokollerinde sayısız kullanım ve faydaya sahiptir.

Sadece TT’yi değil, aynı zamanda TT-USDT, TT-USDC ve TT-BUSD’yi SWFT AllChain Swap’a dahil ederek, bu zincirler arası kararlı madeni paralar, diğer blok zincirlerinde konuşlandırılmış diğer tüm desteklenen kriptolarla takas edilebilir. Bu stablecoin’leri elinde bulunduran kullanıcılara artık yatırım, ticaret ve kâr için daha fazla fırsat sunuluyor.

Yakın gelecekte SWFT AllChain Swap, ThunderCore Hub’da listelenerek ThunderCore’un DeFi alanını daha da genişletecek. Daha fazlası için takipte kalın!

ThunderCore Hakkında

ThunderCore, kendi yerel para birimi Thunder Token ile güvenli, yüksek performanslı, EVM uyumlu bir genel blok zinciridir. PaLa adı verilen ölçeklenebilirlik “trilemma”sının üstesinden gelen çığır açan bir konsensüs protokolü ile ThunderCore ağı, 4.000+ TPS, saniyeden kısa onay süreleri ve bir dolardan daha az maliyetli olan düşük gaz ücretleri sunarak, merkezi olmayan uygulamalara güvenlik ve ölçeklenebilirlik sağlar.

Şu anda ThunderCore, 18'den fazla ülkeye yayılan uluslararası bir kullanıcı tabanına sahiptir

[ Twitter Türkiye ]

[ Telegram Türkiye ]

[ Telegram English ]

[ Website] Thundercore.com

[ Reddit ] Reddit.com/r/thunder_official/

[ Twitter ] Twitter.com/ThunderProtocol

[ Linkedin ] Linkedin.com/company/thundercore

--

--